Letoviska

Velké Antily

Hlavní ostrovní skupina Karibského moře. Najdete zde Kubu, Jamajku, Portoriko. V historii byla oblast známá převážně kvůli kolonizačním bojům Francie, Španělska a Velké Británie.

Malé Antily

Plocha, na které se rozprostírají Malé Antily je mnohem větší než u Velkých Antil. Nicméně ostrovní plochu tvoří jen 10 % z celých Antil. Najdete zde populární Barbados, Martinik nebo Svatou Lucii.

Bahamy

Rozlehlé písčité pláže, možnost platit americkým dolarem, teploty které se celoročně pohybují do 21 do 28 °C. Oblast si drží status destinace pro bohaté a mocné obchodníky Severní Ameriky.

Isla Margarita

Na ostrov perel (Isla Margarita) se většina turistů dopraví letecky. Celý region je veden jako bezcelní oblast, což láká většinu Venezuelanů, ale také ostatních turistů. Sýry, čokoláda, whiskey, elektrické spotřebiče a další tovar tu nakoupíte za velmi zajímavé ceny (například sedmička karibského rumu stojí 3 dolary).

Kajmanské ostrovy

Krásné pláže a útesy, tropické podnebí ochlazované mořským větrem a čilý turistický ruch. Kajmanské ostrovy jsou také známy zvláštní daňovou politikou. Lákavý je hlavně ostrov Grand Cayman, kam směřuje většina turistů.